Komfortowa posiadłość z basenem do wynajęcia

Grand House 47 - wynajem

GrandHouse47 instagram GrandHouse47 facebook
ul. Boguszyn 47, 64-117 Boguszyn info@grandhouse47.com +48 782 505 060
PL | EN
Grand House 47 Spa Grand House 47 Private Lounge

FAQ

O co najczęściej pytają nas Goście

 1. Kim są właściciele GrandHouse47?
  Właścicielami GrandHouse47 są Andżelika i Bartosz Bela, którzy od ponad 20 lat mieszkają i pracują w Wielkiej Brytani. Z miłości do Polski dawno temu kupili stary, zrujnowany dom w Boguszynie, który podczas remontu okazał się perełką architektoniczną... ponad 400 letnią kuźnią przy dawnym szlaku kupieckim. Odrestaurowanie "Starej Kuźni" zajeło im ponad 12 lat a w między czasie zrodził się pomysł stworzenia na terenie posiadłości domku dla gości... na początku miał to być skromny projekt ale z pasji do goszczenia ludzi powstał GrandHouse47.

 2. Co to za "stary budynek" widoczny na niektórych zdjęciach oraz w serwisie Google Maps pod nazwą "Dom Bartka" i adresem Boguszyn 47?
  Patrz pkt. 1 - to odrestaurowany ponad 400 letni dom (gościniec) właścicieli. Niebędący przedmiotem najmu ale znajdujący się na tym samym terenie co GrandHouse47 Private Lounge and Spa.

 3. Dlaczego w Google Maps StreetView nie ma GrandHouse47?
  Ponieważ samochodzik Google z kamerami przejeżdzał ostatni raz przez Boguszyn w 2012 roku... gdy projekt GrandHouse47 istniał tylko na papierze. Zdjęcia salitarne Google są bardziej aktualnej i można na nich już zobaczyć nasz obiekt.

 4. Czy korzystanie z basenu oraz sauny jest płatne?
  Nie, basen oraz sauna jest do dyspozycji gości w dowolnym momencie pobytu w cenie wynajmu.

 5. Dlaczego korzystanie z balii ogrodowej z jacuzzi jest odpłatne?
  Prawidłowe przygotowanie balii ogrodowej to proces czasochłonny, wymagający w pierwszej kolejności napełnienie balii wodą (ok 5 m3) a następnie ogrzania tej ogromnej ilości wody specjalnym piecem na drewno (proces ten trwa ok. 6-7 godzin). Jeśli chcielibyście skorzystać z tej atrakcji prosimy o poinformowanie nas dzień wcześniej.

 6. Czy akceptowane są zwierzęte?
  Tak, akceptujemy małe psy do 10kg - Koszt 100 PLN za dobe

 7. Czy posiadacie dostęp do internetu?
  Tak, na terenie całej posesji możecie korzystać z Wi-Fi.

...

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X