Komfortowa posiadłość z basenem do wynajęcia

Grand House 47 - wynajem

GrandHouse47 instagram GrandHouse47 facebook
ul. Boguszyn 47, 64-117 Boguszyn info@grandhouse47.com +48 782 505 060
PL | EN
Grand House 47 Spa Grand House 47 Private Lounge

Atrakcje

Największą naszą atrakcją jest pełna PRYWATNOŚĆ. Brak ciszy nocnej oraz doby hotelowej. Brak personelu na terenie obiektu, przez to zapewniamy maksymalną intymność Waszego wypoczynku!

Do dyspozycji gości jest wewnętrzny basen, bezpośrednio połączony z pokojem dziennym. Z basenu można korzystać przez cały pobyt 24h na dobę bezpłatnie. Basen wyposażony jest w przeciwprąd, który pozwoli na pokonywanie długich dystansów osobom, które lubią pływać.

W sali basenowej znajduje się również sauna fińska oraz prysznic.

Balia ogrodowa z podgrzewaną wodą oraz hydromasażem. Gorąca kąpiel pod gołym niebem przynosi wyjątkowe odprężenie i poprawę samopoczucia. Działa jak tatrzańskie termy, tyle że jest bardziej kameralna.

Miejsce do grillowania oraz wyznaczone miejsce na ognisko.

Taras przy basenie.

Masz ochotę skorzystać z masażu lub zabiegu relaksacyjnego? Wybierz zabieg z listy dostępnej na stronie a szczegóły ustalimy w trakcie rezerwacji. Przygotujemy dla Ciebie chwilę relaksu w przytulnym gabinecie ,wypełnionym blaskiem świec i nastrojową muzyką.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X